efizjoterapia.pl loading

5,0
29 opinie

UMÓW WIZYTĘ

mgr Małgorzata Buczyńska

Ten fizjoterapeuta przyjmuje w placówce:

Kinesis Centrum Fizjoterapii Dziecięcej

Umów wizytę

Adres

Kinesis Centrum Fizjoterapii Dziecięcej

Bolesława Chrobrego 20a

65-052 Zielona Góra

Najbliższy wolny termin:

     
Trwa wczytywanie
kalendarza...

Formy płatności:

gotówka, karta płatnicza

Forma wizyty:

wizyta domowa, wizyta w gabinecie

Typ wizyty:

prywatne

Oferowane usługi

Wizyta diagnostyczna (pierwsza wizyta)

60 min 140 zł

Wizyta fizjoterapeutyczna

60 min 140 zł

Wizyta fizjoterapeutyczna-regularna

60 min 120 zł

Informacje o specjaliście

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii specjalizującym się w pediatrii i neonatologii. Od 8 lat zajmuję się diagnostyką rozwojową, wspomaganiem prawidłowego rozwoju fizjologicznego, wczesną interwencją oraz rehabilitacją dzieci i noworodków. Stałe udoskonalanie warsztatu i umiejętności terapeutycznych umożliwia mi osiąganie sukcesów w pracy. Praktyka w codziennej pracy z pacjentami w gabinetach diagnostyki i rehabilitacji dzieci, oraz teoria – poprzez uczestniczenie w różnego rodzaju kursach, szkolenia, warsztatach i konferencjach naukowych.

W pracy profilaktycznej i terapeutycznej dbam o to, aby Rodzice, którzy do mnie przychodzą i powierzają mi swoje dziecko, czuli się bezpiecznie, znali cele oraz proces w jakim będziemy do nich dążyć. Dlatego tak ważne jest dla mnie, abyście Wy drodzy Rodzice rozumieli to co dzieje się w trakcie naszych spotkań, bo dzięki temu łatwiej nam jest współpracować.

Dla mnie fizjoterapia to nie tylko zawód, ale to przede wszystkim pasja, to każdy uśmiech, każda nowa umiejętność to osiąganie rzeczy pozornie niemożliwych.

W gabinecie spotkają się Państwo z otwartością i zaangażowaniem w proces diagnostyki i rehabilitacji, dostosowanej do stanu i możliwości pacjenta.

Wykształcenie

 • 10.2008 - 06.2011

  Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu

 • 10.2011 - 07.2013

  Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu

 • 09.2016 - 12.2016

  NDT Bobath Basic

 • 06.2017 - 07.2017

  NDT Bobath Baby

Dyplomy i certyfikaty

Brak certyfikatów

Media społecznościowe

Opinie pacjentów

5,0

29 opinii

Pozytywne

29

Neutralne

0

Negatywne

0

Wszystkie opinie

29

Pozytywne

29

Neutralne

0

Negatywne

0

A

Aleksandra Ż.

Pozytywna

Pani Małgosia to bardzo profesjonalna i życzliwa osoba, posiadająca duża wiedzę i idealne podejście do dzieci. W jasny i cierpliwy sposób odpowiada na pytania oraz pokazuje jak ćwiczyć z dzieckiem. Serdecznie polecamy!

K

Kinga H.

Pozytywna

Bardzo miła Pani. Wszystko wytłumaczyła pokazała. Dziecko się do niej uśmiechało. Wizyta odbyła się bez płaczu. Bardzo polecam

N

Natalia N.

Pozytywna

Pani Małgorzata ma Świetne podejście do dziecka. Odpowiedziała na każde nurtujące mnie pytanie, udzieliła dużo wskazówek. Jestem bardzo zadowolona, to nasza druga wizyta i są super efekty.

K

Kamila K.

Pozytywna

Polecam, świetne podejście do dzieci.

J

Justyna J.

Pozytywna

Pani bardzo miła. Dokładnie pokazuje jak ćwiczyć jeśli trzeba to chętnie powtarza aż się zapamięta. Syn mimo tego że lubi popłakać to p, Małgosia wykazuje się dużą cierpliwością.

K

Katarzyna F.

Pozytywna

Pani Gosia ma profesjonalne podejście do dziecka i dokładnie analizuje jego ruchy. Pokazuje jak ćwiczyć z maluchem, by mógł się on zdrowo rozwijać. Serdecznie polecam!

M

Marta T.

Pozytywna

Pani bardzo dobrze dobrała cwiczenia dla dziecka, które w krótkim okresie czasu przyniosły oczekiwane efekty. Dodatko podczas każdego spotkania cały czas spędziła na własnych ćwiczeniach z dzieckiem. Nauczyła mnie również prawidłowej pielęgnacji. Polecam

S

Sławomir R.

Pozytywna

Pozytywne Nastawienie , uzyskaliśmy dużo informacji , to była Nasza pierwsza wizyta ale ogólnie miłe podejście :)

A

Agnieszka K.

Pozytywna

Bardzo pozytywna wizyta. Pani Małgorzata podchodzi do małego pacjenta w sposób konkretny i fachowy. Polecam!

A

Agata G.

Pozytywna

Polecam ❤️

E

Ewa O.

Pozytywna

Polecam

K

Karolina K.

Pozytywna

Bardzo polecam, wizyta bardzo konkretna - Pani Małgosia ma dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli.

E

Ewelina K.

Pozytywna

Profesjonalna i bardzo miła wizyta. Pani Małgosia ma super podejście do dzieci - i do Rodzica ;)

W

Wojciech M.

Pozytywna

Bardzo polecam panią Małgorzatę, wizyty w miłej atmosferze, wszystko rzeczowo wytłumaczone, a efekty ćwiczeń było widać z wizyty na wizytę!

J

Jessica H.

Pozytywna

Polacamy wizytę u Pani Małgorzaty. Miła, ciepła, cierpliwa Pani. Pokazała i wytłumaczyła ćwiczenia dla córki, nic na siłę, wszystko spokojnie i powoli ♥️

A

Agnieszka G.

Pozytywna

Polecam

K

Klara P.

Pozytywna

Rewelacyjny kontakt z dzieckiem. Pani Małgorzata jest profesjonalna i widać, że zna się na tym co robi. Zdecydowanie polecamy. Warto było jechać 100 Km na wizytę do Pani Małgosi.

P

Pamela O.

Pozytywna

Bardzo dobre podejście do niekoniecznie chcącej współpracować małej pacjentki, zrozumiale wytłumaczone i pokazane ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu.

A

Alicja J.

Pozytywna

Profesjonalne podejście do małej pacjentki :)

W

Wiktoria M.

Pozytywna

Super wizyta, Pani wszystko tłumaczy i pokazuje ćwiczenia.

J

Justyna B.

Pozytywna

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pani Malgorzata ma świetne podejście do dzieci, cierpliwa, sympatyczna. Kompleksowo zbadała dziecko i dokładnie pokazała jakie ćwiczenia mamy wykonywać w domu, dając możliwość przećwiczenia ich już na wizycie. Teraz wdrażamy zalecenia pani Małgosi i czekamy na kolejną kontrolną wizytę. Polecam!

H

Helena M.

Pozytywna

Polecamy Panią Gosię! Jest to profesjonalny fizjoterapeuta zwłaszcza dla niemowlaków, zawsze odpowiada na nasze wątpliwości / pytania rodziców. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pani Gosi

A

Agnieszka S.

Pozytywna

Profesjonalne badanie i fajne podejście do dziecka. Polecam.

E

Ewelina J.

Pozytywna

Bardzo miła i profesjonalna wizyta. Pani Małgosia wszystko sprawdziła u córki i rozwiała wszystkie moje wątpliwości oraz pokazała ćwiczenia :)

Kasia K.

Pozytywna

Po pierwszej wizycie jesteśmy baaardzo zadowolone. Polecam z całego serducha.

I

Inga Ł.

Pozytywna

Cudowne podejście do dzieci! Pani Małgosia jest bardzo profesjonalna i potrafi wyjaśnić rodzicowi przyczyny różnych mechanizmów, jedna wizyta dała mi więcej niż się spodziewałam. Cieszę się, że trafiłam do kogoś, dla kogo praca jest też pasją.

Beata S.

Pozytywna

Polecam bardzo profesjonalne podejście, wszystko jasno wytłumaczone

J

Joanna L.

Pozytywna

Świetnie dobrane ćwiczenia, które przynoszą efekty. Cudowne podejście do najmłodszych, córeczka po prostu się z Panią Małgosią bawiła :) Jak najbardziej polecam

E

Ewa A.

Pozytywna

Pani Małgosia tma bardzo dobre podejście do dzieci, córka chętnie ćwiczy na zajęciach, widać duże doświadczenie w pracy z maluchami. Polecam :)

Napisz własną opinię dla tego fizjoterapeuty i pomóż innym podjąć decyzję

ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ