efizjoterapia.pl loading

Partnerzy

efizjoterapia.pl partnerzy Kinesis Zielona Góra fizjoterapia

Kinesis Centrum Fizjoterapii Dziecięcej

Jako Kinesis Centrum Fizjoterapii Dziecięcej od ponad 10 lat zajmujmy się diagnostyką rozwojową, wspomaganiem prawidłowego rozwoju fizjologicznego, wczesną interwencją oraz rehabilitacją dzieci i noworodków. Aby móc osiągać sukcesy, stale doskonalimy swój warsztat i rozwijamy umiejętności terapeutyczne. Te najważniejsze, praktyczne – poprzez codzinną pracę z pacjentami w gabinetach diagnostyki i rehabilitacji dzieci oraz teoretyczne – poprzez uczestniczeniew różnego rodzaju kursach, szkolenia, warsztatach i konferencjach naukowych.Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem na zajęciach Szkoły Rodzenia i warsztatach, gdzie wprowadzam przyszłych Rodziców w świat opieki nad noworodkami i niemowlętami, pomagając im nauczyć się prawidłowego podnoszenia, noszenia czy zmian pozycji dzieci tak, aby w czynnościach pielęgnacyjnych i zabawie wspierać prawidłowy rozwój.W pracy profilaktycznej i terapeutycznej dbamy o to, aby Rodzice, którzy do nas przychodzą i powierzają nam swoje dziecko, czuli się bezpiecznie. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby Rodzice znali i rozumieli procesy, które zachodzą, bo dzięki temu łatwiej nam jest współpracować.Dla nas fizjoterapia to nie tylko zawód, ale to przede wszystkim pasja, to każdy uśmiech, każda nowa umiejętność to osiąganie rzeczy pozornie niemożliwych.W Kinesis Centrum Fizjoterapii Dziecięcej spotkają się Państwo z otwartością i zaangażowaniem wproces diagnostyki i rehabilitacji, dostosowanej do stanu i możliwości pacjenta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
efizjoterapia.pl partnerzy Portal Rehabiznes fizjoterapia

Portal Rehabiznes.pl

www.rehabiznes.pl jest najbardziej nowoczesnym biznesowym portalem skierowanym do branży rehabilitacyjnej. To kolejny krok w naszym rozwoju po sukcesach ostatnio otwartych portali. Tym razem swoje działania kierujemy do fizjoterapeutów oraz wszystkich osób związanych z branżą rehabilitacyjną. Poza warstwą edukacyjną, otrzymacie Państwo od nas porady ekspertów, artykuły biznesowe, a także wiele treści związanych z prowadzeniem własnej działalności oraz reklamowania w mediach społecznościowych. Co tydzień przesyłamy newsletter z podsumowaniem całego tygodnia tak, aby ułatwić Państwu dostęp do najważniejszych informacji. Opieramy swoje działania na renomie tworzonej na targach Reha Trade Show na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Grupa docelowa
Reha Biznes to portal biznesowy skierowany do fizjoterapeutów, którzy chcą rozpocząć bądź rozwijać swój biznes, a także do osób prowadzących działalność w branży rehabilitacyjnej. Poza prezentowanymi treściami z zakresu innowacji czy inwestycji, posiadamy również KATALOG FIRM oraz KATALOG PRODUKTÓW .Jest to również idealne miejsce do zareklamowania Państwa działalności. Dostosowujemy profil kampanii marketingowej zgodnie z oczekiwaniami ze strony klienta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
efizjoterapia.pl partnerzy OsteoSense Artur Kopeć fizjoterapia

OsteoSense Sp. z o. o.

Jestem magistrem fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i studentem osteopatii we Flanders International College of Osteopathy. W swoim prywatnym gabinecie „OsteoSense Artur Kopeć” wraz we współpracującymi fizjoterapeutami stawiamy nacisk na skrupulatne, rzetelne zdiagnozowanie pacjenta oraz holistyczne podejście do terapii. Warto zwrócić uwagę, iż ciało ludzkie to jedna całość, a „żadna część nie będzie zdrowa dopóki całość nie będzie zdrowa” . Kompetencja, profesjonalizm oraz empatia to czynniki, którymi kierujemy się w leczeniu schorzeń naszych Pacjentów. Fizjoterapia jak i osteopatia to nie tylko praca czy powołanie, ale również moja pasja. Ponadto, aby być skutecznym profesjonalistą w swoim zawodzie, trzeba wymagać przede wszystkim od siebie samego, dlatego wciąż dokształcam się na różnego rodzaju szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Adekwatnie zachęcam i motywuję do tego cały swój zespół fizjoterapeutów . Z ogromną przyjemnością pomagam w rozwijaniu wiedzy moim współpracownikom oraz staram się organizować szkolenia wewnętrzne, aby utrzymać jak najwyższy poziom satysfakcji naszych Pacjentów. Dodatkowo nadmienię, iż placówka posiada nowoczesny sprzęt do elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii, krioterapii, terapii ultradźwiękami oraz salę gimnastyczną z sprzętem dostosowanym do każdego pacjenta. Jestem również właścicielem przychodni ArkoMed, w której razem z moimi współpracownikami przyjmujemy pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
efizjoterapia.pl partnerzy OsteoSense Artur Kopeć fizjoterapia

ArkoMed

Przychodnia Arkomed jako placówka rehabilitacyjna istniejąca od 2016 roku na Warszawskich Bielanach zajmuje się kompleksową rehabilitacją. Począwszy od zabiegów z zakresu fizykoterapii, przez elektroterapię, laseroterapię, krioterapię, światłolecznictwo, magnetoterapię, terapię falami ultradźwiękowymi, po terapię ruchem oraz indywidualną pracę z pacjentem. Placówka zatrudnia wykwalifikowaną kadrę magistrów fizjoterapii oraz posiada najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Pacjentów. Przeprowadzane są rehabilitacje związane z bólem kręgosłupa i stawami obwodowymi, rehabilitacje po urazach, pooperacyjne, a także przygotowujące do operacji/zabiegów. Od 2017 Arkomed posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie fizjoterapii ambulatoryjnej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
efizjoterapia.pl partnerzy Grupa Fizjoterapeuty Portal fizjoterapia

Grupa Fizjoterapeuty

Grupa Fizjoterapeuty powstała w 2014 roku. Początkowo nasze działania opierały się na doradzaniu zainteresowanym osobom na Portalu Fizjoterapeuty.pl jak zdrowo żyć, co robić podczas kontuzji, jaką najlepiej dobrać rehabilitację do danego schorzenia oraz pomocy podczas uczenia się na kierunkach takich jak fizjoterapia, masaż i pokrewnych poprzez dostarczanie przez nas rzetelnych i sprawdzonych notatek, treści czy informacji przydatnych na studiach. Zdobyta popularność i zaufanie naszych użytkowników pozwoliły nam jeszcze w tym samym roku otworzyć Sklep Fizjoterapeuty.pl. Jego rozwój jest w dalszym ciągu kontynuowany.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ