Dlaczego warto zarejestrować się na efizjoterapia.pl?

Dlaczego warto zarejestrować się na efizjoterapia.pl?

Portal efizjoterapia.pl powstał z myślą o fizjoterapeutach i ich pacjentach. Od początku naszego przedsięwzięcia chcieliśmy, żeby skupiał on jak największą liczbę fachowców, co znacznie pomogłoby pacjentom znaleźć najlepszego specjalistę. Kolejny cel, który nam przyświeca od samego startu, to ułatwienie pracy fizjoterapeutom. Nasz portal ma być miejscem, które jak najbardziej ułatwi zdobywanie nowych pacjentów, a dzięki swojej funkcjonalności dodatkowo pomoże prowadzić praktykę. Wszystkie zmiany, jakie wprowadzamy na naszej stronie, mają służyć lepszej i łatwiejszej obsłudze zarówno ze strony specjalisty, jak i pacjenta. Chętnie wsłuchujemy się w wasze głosy i ciągle rozwijamy naszą platformę.

Profesjonalna wizytówka dobrze widoczna w sieci.

W zależności od tego, jak podejdziecie do tematu, założenie profilu i stworzenie swojej wizytówki może być doskonałym dopełnieniem strony internetowej lub jej zastępstwem. Dzięki niej nie będziecie musieli się martwić o to czy ktoś wyszuka waszą stronę czy fanpage. W prosty sposób dacie się poznać swoim przyszłym pacjentom.

Kalendarz online.

Niezaprzeczalną korzyścią, jaką daje rejestracja na efizjoterapia.pl, jest możliwość utworzenia kalendarza wizyt online. Każdego dnia i o każdej godzinie wasi pacjenci będą mogli zarezerwować wizytę, tak jak będzie im wygodnie. Kalendarz wizyt to również narzędzie, dzięki któremu zmniejszycie liczbę odwołanych wizyt. Zwłaszcza takich, które nie dochodziły do skutku, ponieważ pacjentowi zapomniało się, że akurat na dzisiaj był umówiony. Automatyczne przypomnienia i potwierdzenia sprawiają, że nawet jeżeli dochodzi do odwołania spotkania w gabinecie fizjoterapeutycznym, w kalendarzu od razu pojawia się „okienko”, w które będzie mógł wskoczyć nowy pacjent.

Co nowego na naszym portalu dla fizjoterapeutów?

Niedawno wprowadziliśmy kilka poprawek i ulepszeń, które powinny przypaść wam do gustu i jeszcze bardziej uprzyjemnić korzystanie z naszej strony.
Na początek usprawniliśmy funkcję dodawania zdjęcia profilowego. Teraz z łatwością wrzucicie foto, na którym z uśmiechem na twarzy powitacie pacjentów na swoim profilu.
Więcej uwagi poświęciliśmy opcjom dotyczącym wprowadzania i zarządzania nowymi i aktualnymi pacjentami. Dzięki zmianom w łatwiejszy sposób dodacie pacjenta, zmienicie/uaktualnicie jego dane, a także szybko przejdziecie do strony szczegółowej pacjenta jedynie klikając w jego imię i nazwisko.
Czas na zasłużony urlop? Teraz wasi pacjenci wyraźnie zobaczą, kiedy planujecie przerwę w pracy na zasłużony odpoczynek i regenerację.

Drobna zmiana duża jakość!

Oprócz większych update’ów popracowaliśmy nad lepszym i ładniejszym wyświetlaniem kalendarza oraz waszych profili w wynikach wyszukiwania. Wyeliminowaliśmy także błąd, który powodował możliwość zarejestrowania placówki bez podawania jej nazwy. Od teraz to pole będzie wymagane!

Czekamy na WASZE sugestie!

Tak jak pisaliśmy na początku, jesteśmy tutaj dla was, zarówno dla pacjentów jak i fizjoterapeutów. Jeżeli macie uwagi, które pozytywnie wpłyną na działanie naszej strony, a co za tym idzie waszych praktyk, chętnie ich wysłuchamy. Swoje opinie możecie zostawiać na stronie kontaktowej lub piszcie do nas na Facebook’u.